Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Prezydent Warszawy powinna ponieść odpowiedzialność za brak nadzoru

dodano miesiąc temu w kategorii: Informacje

- Jeżeli się ma zbyt duże zaufanie do ludzi, to nie powinno się pełnić kierowniczych stanowisk. Może opieka nad zwierzętami i inne szczytne zawody, gdzie nie ponosi się odpowiedzialności za wielomilionowe miasto, które ma ogromny budżet – oceniła Anna-Maria Żukowska w programie „Sedno Sprawy”.
 
- Argumenty, że poprzednicy też coś złego zrobili, i że Warszawa nie zasługuje na komisarza, są po prostu żenujące – podkreśliła rzeczniczka prasowa SLD. -  Osoba odpowiedzialna za losy Warszawy, jest winna chociażby braku nadzoru nad tym, co się działo jeżeli chodzi o reprywatyzacje w mieście – stwierdziła. 
 
Żukowska w trakcie rozmowy na antenie radia Plus negatywnie oceniła argumentację PO, która twierdzi, iż Hanna Gronkiewicz-Waltz nie powinna ponieść konsekwencji, tylko dlatego, że „Warszawa nie zasługuje na komisarza”. - To są bardzo infantylne argumenty, które nie przekonują mnie absolutnie – oświadczyła.  
 
- Prezydent Warszawy powinna ponieść odpowiedzialność za to, co zostało wykazane w audycie wykonanym na zlecenie miasta: w Warszawie działała grupa przestępcza – orzekła polityczka Sojuszu. 
 
Słuchaj całej audycji "Sedno Sprawy" z udziałem Anny-Marii Żukowskiej, kliknij tu
 
    


Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.